FLAG_UK02 FLAG_RU

click here for English or Russian version

Štetinova

Polyfunkčný objekt “Bakalíkov dom” - Štetinova ul. 4 v Bratislave

Polyfunkčný objekt sa nachádza v historickej zástavbe mesta v atraktívnej diplomaticko - obchodnej zóne, s priamym prístupom motorových vozidiel, v blízkosti dopravných uzlov mestskej hromadnej dopravy. Objekt je presvetlený, vybudovaný vo  vysokom štandarde moderného architektonicko – technického riešenia. Priestory prízemia a troch ďalších podlaží sú vybudované ako veľkoplošné – open space kancelárske priestory. Dve podlažia suterénnych priestorov sú vyhradené pre parkovanie osobných áut a pre technické priestory, archívy a pod. Samotné parkovacie státia sú prístupne z ulice autovýťahom, príp. zo zadného traktu objektu.

Na prízemí je vstup do budovy s reprezentačnou vstupnou halou. Administratívne priestory sú na tomto podlaží riešené ako ucelená plocha, dispozične pripravená na veľkoplošnú kanceláriu, prípadne expozitúru, školiace, výstavné, reprezentačné priestory. Vzhľadom na možnosť priameho vstupu z ulice, je možné priestor na prízemí upraviť aj ako tzv. „klientske pracovisko“.

Ďalšie priestory sú riešené tak, aby tvorili na každom podlaží jeden administratívny celok s vlastnými WC ( vrátane spŕch ), čajovými kuchynkami a vlastnými technickými priestormi štruktúrovanej kabeláže. Veľkosť kancelárií je navrhnutá tak, aby umožňovala maximálnu variabilitu ( vnútorný nosný systém je stĺpový s možnosťou úprav veľkoplošného - open space priestoru aj na menšie kancelárie podľa potrieb nájomcu ). 

Pracovné miesta sú prioritne orientované smerom ku oknám, pričom z hľadiska štruktúrovanej kabeláže a vnútorného osvetlenia, je možné umiestniť pracovné miesta aj do vnútorných priestorov. Pri vchode na prízemí je miestnosť strážnej služby s dvadsaťštyrihodinovou nepretržitou prevádzkou, nakoľko vstup osôb do objektu je chránený. Strážna služba zároveň plní aj funkciu recepcie.

Vertikálne sú priestory prepojené dvojramenným schodiskom a osobným výťahom pre osem osôb, ktorý zabezpečuje bezbariérový pohyb medzi jednotlivými podlažiami. Časť strechy je využitá na terasy s možnosťou umiestnenia zelene. Administratívne priestory je možné z technického hľadiska ( štruktúrovaná kabeláž ) prepojiť medzi jednotlivými podlažiami.

K dispozícii sú parkovacie miesta v garážach v suterénoch S-1 a S-2. Vzhľadom na dispozíciu objektu je možné realizovať prenájom po jednotlivých podlažiach maximálne štyrom nájomcom. Kancelárske priestory sú pripravené na prenájom podľa individuálnych požiadaviek budúceho nájomcu.

Štetinova 4-CPO04
Štetinova 4-UPO02
Štetinova 4-BPO02

Štandard vybavenia objektu: klimatizácia, datová prípojka (optokábel), možné zmeny vnútornej dispozície, samostatné meranie spotreby elektrickej energie, dutinová podlaha, hliníkové okenné a dverné konštrukcie, celosklené bezrámové vnútorné dvere z kaleného skla, veľkoplošné obklady a dlažby, kuchynky so zabudovanou umývačkou riadu a chladničkou.

Cena: Dohodou s budúcim nájomcom v rozpätí od 11,00 – 15,00 €/m2/mesiac + DPH v závislosti od typu nebytového priestoru, veľkosti prenajatej plochy a dĺžky nájmu. Na priestory v prízemí je možné dohodnúť individuálne ceny. Za spoločné priestory a terasy sa nájomné neplatí.

Služby: V rozpätí 3,50 – 4,50 €/m2/mesiac + DPH v závislosti od množstva skutočne spotrebovanej energie.

Parkovanie: 40 parkovacích miest v objekte a ďalších 18 parkovacích miest v uzatvorenom dvore v blízkosti objektu. Pre návštevy je možnosť parkovať na vyhradených parkovacích miestach na ulici priamo pred objektom. Cena za parkovanie pre nájomcov je dohodnutá individuálne podľa veľkosti prenajatej  kancelárskej plochy.

INFORMAČNÁ BROŽÚRA

Stetinova 4-leaflet1a

 

 

Stetinova 4-leaflet2a

 

 

Pôdorysy JEDNOTLIVÝCH PODLAŽÍ

(zväčšíte kliknutím na obrázok)

K dispozícii sú nasledovné priestory (s rôznou možnosťou dispozičného riešenia kancelárskych priestorov):

435,00 m2  na prízemí: veľkoplošný kancelársky priestor, malá kancelária, kuchynka, 3 x WC, technická miestnosť, serverovňa, miestnosť pre upratovačku

prizemieN-thumb

štetinova 4-PVV_thumb
Štetinova 4-PPCK_thumb

533,00 m2  na I. poschodí: kancelársky priestor, chodba, kuchynka, 2 x WC, sprcha, technická miestnosť, serverovňa, miestnosť pre upratovačku

1poschN-thumb

Stetinova 4-1.PCK_thumb
Štetinova 4-1.PSZ_thumb

412,00 m2  na II. poschodí: kancelársky priestor, chodba, kuchynka, 2 x WC, sprcha, technická miestnosť, serverovňa, miestnosť pre upratovačku

2poschN-thumb

IMG_3585

IMG_3593

234,00 m2 na III. poschodí: kancelársky priestor, chodba, kuchynka, 2 x WC, technická miestnosť, serverovňa, miestnosť pre upratovačku

3poschN-thumb

Štetinova 4-3.PCK_thumb
Štetinova 4-3.PDK_thumb

55,00 m2 zvýšený suterén: kancelársky priestor, chodba, kuchynka, WC + sprcha

1suterenN-thumb

Kancelársky_priestor_zvýšený_suterén_thumb

Druhý suterén: sklady, strojovne, kotolne, parkovacie priestory, autovýťah, únikové schodisko

2suterenN-thumb

Štetinova 4-GA1_thumb
Štetinova 4-GA2_thumb
[Uvod] [Kontakt] [Poloha] [Palisady] [Stetinova] [St_Prizem] [St1_Posch] [St2_Posch] [St3_Posch] [St1_Sut] [St2_Sut] [Brozura] [CPO] [UPO] [BPO] [Tajovskeho]