FLAG_UK02 FLAG_RU

click here for English or Russian version

Poloha

Ponúkané nehnuteľnosti sú postavené na výhodnom mieste uprostred bratislavského Starého Mesta v blízkosti centrálnych úradov a inštitúcií. Akékoľvek detailnejšie odpovede ohľadom lokality môžete získať na čísle (02) 5441 3444, radi Vám poslúžime.

LOKALITA PALISÁDY - ŠTETINOVA

mapa2mapa2

V okruhu 500 metrov sa nachádza: Národná rada SR, Bratislavský hrad, historické centrum mesta, prezidentský palác, Tatrabanka, Slovenská sporiteľna, Hotel Crowne Plaza, veľvyslanectvá a diplomatické zastupiteľstvá a ďalšie významné finančné a podnikateľské inštitúcie.

Objekty na Štetinovej ulici a na Palisádach, ktoré ponúkame na prenájom, sa nachádzajú medzi prezidentským palácom a bratislavským hradom, v jednej z najatraktívnejších lokalít Starého Mesta. Sú ľahko dostupné zo všetkých vonkajších smerov nielen autom, ale aj verejnou dopravou. Ponúkame dostatočnú možnosť parkovania, nadštandardne vybavené kancelárske priestory za štandardné ceny, s najlepšou adresou na Slovensku – Palisády, v lokalite s viac ako storočnou tradíciou.

LOKALITA SLAVÍN - HORSKÝ PARK - KALVÁRIA

Hor_park_map

Rezidenčné vily na Tajovského ulici, ktoré ponúkame na prenájom alebo na predaj sa nachádzajú v najatraktívnejšej rezidenčnej zóne Bratislavy - v oblasti Slavína, Horského parku a Kalvárie. Sú ľahko dostupné z hlavných dopravných tepien.

[Uvod] [Kontakt] [Poloha] [Palisady] [Stetinova] [Tajovskeho]